Компанія Sales Marketing System прийняла участь у найбільшому HR-заході України – Human Capital Forum 2013

hcf'13

Компанія Sales Marketing System стала організаційним партнером Human Capital Forum — найбільшого HR-заходу України, що відбувся 23-24 жовтня в КиївЕкспоПлазі. 

В рамках партнерства, наша компанія підготувала 2 секції на платній частині форуму — «Взаємодія поколінь Х та У в бізнесі» та «Робота з персоналом у форматі XXI століття«. Також ми провели серію онлайн-вебінарів, які розкривали актуальність цих та інших питань, які були розглянуті в рамках Форуму.

На форумі спікерами були:

Єгор Анчішкін (1)

Єгор Анчішкін — підприємець у сфері software , заснував кілька компаній, включаючи Viewdle (у 2006-му) і Zakaz.ua (у 2010-му). Обидві ці компанії розробляють продукти на основі «комп’ютерного зору». Viewdle кілька разів був нагороджений як «кращий стартап Європи», був інвестором BestBuy Capital,
Qualcomm Ventures, Blackberry Partners Fund і куплений Motorola Mobility (Google) в 2012-му році. Zakaz.ua є лідером доставки з супермаркетів в Україні.Працює з мережами NOVUS, МЕТРО Кеш енд Керрі, Фуршет, Амстор.

 

Роберт Окопов

Роберт Окопов — 43 роки. Активний бізнесмен з 1993 року, художник, бізнес-тренер, понад 20 років у бізнесі. Компанія спеціалізувалася на продажу та переробці cільськогосподарської продукції. З 1998 по 2007 рік запустив «з нуля» і вивів на міжнародний ринок власний видавничий холдинг «Ukrainian Busines Media Group» з галузевими виданнями «Food & Drinks», «Нова торгівля», «Харчові технології». З 2000 року по сьогодні — власник компанії з продажів збиральної техніки ТМ «Karcher». Має більш ніж 12 років досвіду формування підрозділів з ​​активних продажів, побудови системи продажів, навчання персоналу (більше 1000 чоловік), виведення на ринок нових продуктів, їх просування.

Позняк Сергей (2)

Сергій Позняк — бізнесмен, власник і директор РК «Каштан 2000», розробник і випробувач фінансових та підприємницьких програм та інструментів. Клієнти та партнери: «Укрсоцбанк»,
«Укргазбанк», «Банк Кіпру» та інші фінустанови та приватні інвестори, забудовники та автосалони. Лауреат національного рейтингу «Краща Ріелторська компанія 2006», член VIP Business Club.

Успішний підприємець з більш ніж 14-річним стажем.

 

Роман Якобчук

Роман Якобчук — 23 роки. Засновник і співвласник трьох бізнес -проектів. Працювати почав у 12 років продавцем на ринку. Навчався у Технічному ліцеї «КПІ» та був переможцем багатьох олімпіад та МАН- ів. У 15 років зайнявся МЛМ , і зрозумів, що майбутнє буде пов’язане з бізнесом. Вступив до Київського політехнічного інституту собі в задоволення і пішов з нього посеред магістратури, коли задоволення закінчилося. У 21 рік створив творчий колектив Театр вогню «Шер-Хан» sher-khan.com.ua, який поступово переріс у перший бізнес . Зараз на етапі запуску знаходиться піротехнічна компанія «KaBoom!» Http://KaBoom.In.Ua

Андрей Казанцев

Андрій Казанцев — з 1997 року займався WEB’ом, був як рядовим програмістом, так і керівником відділу, консультантом на контракті. У 2000 році заснував портал vodka.com.ua — лідер серед ЗМІ в алкогольній індустрії на той час.

У 2005 році заснував один з найпопулярніших автоклубів Lanos.com.ua та міжклубну партнерську програму для споживачів автопослуг в Україні auto-clubs.org.ua.

У 2009 році заснував компанію Applemint, що фокусується на розробці веб-сайтів для різних галузей, від типових до кастомних рішень.

kudryavchenkoЄвген Кудрявченко — Веб-розробник з 2002 року. Відчув на собі всі стадії веб розробки, працював: програмістом, верстальщиком, дизайнером, проектувальником.

В 2006 році заснував дизайн студію Vintage та керує нею по сьогоднішній день. Успіхи студії: За підсумками «Рейтинг Рунета» в 2012 р. студія Vintage займає 9 місце серед українських веб студій.

В 2012 році студія виграла в номінації «Сайт дня в світі». В 2013 році виграли багато світових нагород із сайтом axiline.ua Студія регулярно запроваджує інноваційні рішення для українського ринку.

shkilevМаксим Шкільов — Бізнесмен, консультант (клієнти — Nemiroff, Gorenje, Мережа Агентств Горящих Путівок, Management Training International (MTI) та ін.), бізнес-тренер, спікер, організатор міжнародного професійного туристичного фестивалю «ТурДом», ведущий навчальних курсів програм MBA «Лідерство», «Побудова системи освіти та розвитку персонала» і «Побудова системи продаж», в минулому – декан Української Висшої Школи Бізнеса.

 

***

 

Фотографії з Human Capital Forum:

no images were found

***
Інформаційна довідка:

Human Capital Forum є традиційною платформою для місця зустрічі професіоналів у сфері управління людськими ресурсами з усієї України.

Дізнатись більше деталей про форум ви можете тут на сайті: www.hcf.kiev.ua

Комментарии:

Добавить комментарий