Розіграш квитків на семінар «Інтернет-Маркетинг Прямої Дії», 2 липня в Арена-Сіті!

в контактеSales Marketing System організовує семінар «Інтернет-Маркетинг Прямої Дії, або як організувати продажі через Інтернет», який відбудеться 2 липня в комплексі «Арена Сіті». Початок о 19:00.

Детальніше про цей семінар Ви можете прочитати на 
цій сторінці

І саме Ви маєте змогу виграти один з 4-х безкоштовних квитків на цей захід, оскільки ми розігруємо по 2 квитки для користувачів Facebook та ВКонтакте!

Для участі в конкурсі необхідно:

[end_tab]

Як проходитиме конкурс?

З усіх учасників, які виконали всі вищевкзаані дії буде сформований список, на підставі якого випадковим чином спеціальна програма визначить 4-х щасливчиків, які отримають безкоштовні квитки! 
Результати конкурсу будуть оголошені в понеділок, 1 липня о 16-00 шляхом публікації спеціального посту на Facebook-сторінці, та В зустурічі Вконтакте  «Маркетинг Прямої Дії» та на сайті компанії «Sales Marketing System».

Також кожен переможець отримає приватне повідомлення на свій аккаунт в мережах Facebook та ВКонтакті від організаторів конкурсу.

P.s. Тільки для відвідувачів сайту нашої компанії, для тих хто зареєструється на семінар до 30 червня ми даємо 30% знижку на участь! Для отримання знижки введіть на сторінці реєстрації  промо-код, який Ви побачите нижче на цій сторінці одразу після того, як залишите «лайк» зі своєї соціальної мережі:

[pwal id="40858397" description="Залиште лайк, щоб отримати промо-код."]

Промо-код: marketingmaster

[/pwal]

P.S.S. Наголошуємо, що для участі в розіграші треба залишити коментар на цій сторінці: http://sales-marketing.com.ua/wppage/seminar-internet-marketing